Shoptet

Shoptet umí vydělávat peníze 24/7

U Shoptet najdete všechno, co potřebujete pro úspěšné fungování vašeho e-shopu nebo i webu. Ne nadarmo jsou číslo 1. na českém a slovenském trhu. Pro vás to znamená perfektní zázemí pro dobývání světa online prodeje.

Provozování e-shopu

Komplexní řešení pro vytvoření a správu vašeho e-shopu. K dispozici máte kvalitní a přehlednou administraci, se kterou se vám bude díky její intuitivnosti lehce pracovat.

Moderní design

Do šablon Shoptet sjednotil funkčnost, čistý, přehledný styl a responzivitu. Na těchto principech si postavíte svůj e-shop, který si můžete doladit barevně, stylově i funkčně pomocí editoru, doplňků nebo vlastních částí html/css kódu.

Šablony s vysokou konverzí

Šablony jsou pečlivě připravené, responzivní a 100% funkční. Každá z nich má trochu jiné funkce a vzhled, ale vaši zákazníci si zamilují kteroukoliv z nich, ať už si vyberete nejoblíbenější Classic nebo třeba Step. Na všech šablonách spolupracují externí odborníci, tak aby je optimalizovali na vysoký konverzní poměr.

TIP EPARŤÁKA

Na Shoptet lze vytvořit i moderní web na doméně II. řádu (www.vasedomena.cz) a zcela zdarma.

Bezpečný hosting

Vaše data budou v privátním cloudu Shoptetu jako v bavlnce. Pravidelné zálohy databází i vámi nahraných souborů, například produktových obrázků jsou samozřejmostí. Maximální rychlost načítání stránek je jednou z priorit.

Růst návštěvnosti

Každý e-shopař si přeje, aby na jeho obchod chodilo co nejvíc zákazníků. Abyste je na své stránky dostali, Shoptet připravil užitečné nástroje a funkce, které pracují s různými zdroji potenciální návštěvnosti.

Získávání zákazníků

Samotné rozhodování bude samozřejmě na vás, ale Shoptet udělá vše pro to, aby vám šel marketing lépe od ruky. Vyzkoušejte třeba Google Ads, Zboží a další. Nabídku marketingových nástrojů a napojení na ně pro vás udržuje vždy aktuální.

Příjem plateb

I vše ohledně placení objednávek je v systému Shoptet předpřipraveno. Stačí si vybrat, které platební metody chcete poskytovat. Pak už si všechno jednoduše napojíte. Stejně tak snadno vše rovnou fakturujete a dokladujete díky integrovanému fakturačnímu modulu.

Odesílání zboží

Dopředu vás uklidníme, nebudete muset hodiny vysedávat za počítačem a datlovat do systému přepravní společnosti údaje o zásilkách a adresy zákazníků. Všechno rychle převedete díky exportům a synchronizovanému napojení na dopravní společnosti podle vašeho výběru.

Automatizace

I spoustu dalších věcí si můžete automatizovat, a tak ušetřit práci, čas a peníze. Zároveň také snížíte chybovost v procesech. Nechte systém párovat a kontrolovat platby, starat se o skladovost nebo posílat e-maily zákazníkům.

Analytika obchodu

Abyste se nerozhodovali jen na základě své intuice (i když i ta někdy napoví), určitě doporučujeme využít analytické nástroje. Napojte se například na Google Analytics a využijte jeho široké možnosti.

Globální prodej

Až si práci s e-shopem osaháte a rozhodnete se vyletět do světa, opět vás v tom Shoptet nenechá samotné. Svůj obchod můžete přeložit pomocí jazykových mutací a pro zahraniční zákazníky stačí nastavit tu správnou z cizích měn.

Integrace s aplikacemi

Pro e-shopaře existuje spousta šikovných aplikací vyvinutých jinými společnostmi. Byla by škoda, kdybyste je zmeškali, a tak pro vás Shoptet připravil napojení přímo z vašeho e-shopu. Díky tomu je můžete začít využívat na dva kliky.

Podpora pro vývojáře

Pokud byste si e-shop chtěli sami upravit, nějakou aplikaci nebo doplněk rádi vytvořili sami a víte jak na to, pak se spolupráci Shoptet nebrání! Právě naopak, díky API se i vy můžete podílet na vývoji české (a slovenské) e-commerce.

Shoptet vždy pomůže

Žádný učený z nebe nespadl a každému se občas stane, že se na něčem zasekne. Proto pro vás má Shoptet spoustu míst, kam se obrátit. Ať už je to technická podpora, nápověda, Facebook skupina nebo blog plný užitečných a inspirativních článků.

Prodávejte kdekoli

Kamenná prodejna, trhy, Obchodiště, marketplaces, zbožové vyhledávače… Shoptet připravil vše potřebné, abyste se svými produkty mohli zazářit i zde.

já

Jak vytvořit nový e-shop?

1) Zaregistrujte se zdarma na stránkách Shoptet.cz!

2) Vložte svůj e-mail do okénka a vyzkoušejte.

3) Upravte vše podle nápovědy.

4) A uložte. To je vše …

TIP EPARŤÁKA:

JEŠTĚ NEŽ SE ROZHODNETE VYTVOŘIT NOVÝ ESHOP, PODÍVEJTE SE NA MOJE VYCHYTÁVKY A ZÍSKÁTE DESIGNOVÝ SKVOST.